Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Євген П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер!!!
Дякую!!!- Коментар продавця
Дуже рада догодити і порадувати)))
Нехай гарно приймаються і радують рясним цвітінням)))
- Коментар продавця
- Тетяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за Ваш вибір і довіру)))
Ви обрали гарну рослину для створення тіні та кольорового акценту в саду.
- Коментар продавця
- Владислав В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, за довіру і Ваш вибір.
Сподіваюсь, вже в цьому сезоні скуштуєте перші ягоди.
- Коментар продавця
- Інна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оперативний та відповідальний продавець. Саджанець чудовий. Дякую.
- Коментар продавця
Дякую, пані Олю.
Нехай манюня ВАс дивує і радує своїм цвітінням)))
- Коментар продавця
- Юлия В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, за відгук, заходьте ще)))
- Коментар продавця
- Наталія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук і за замовлення)))
- Коментар продавця
- Юрій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую за замовлення і за відгук.
Нехай гарно ростут і рясно квітують)))
Заходьте ще. Альбмо з древовиднимим гортензіями будемо оновлювати на протязі сезону.
- Коментар продавця
- Роман Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Двоякі відчуття від співпраці. Швидко зв'язалися, відправили відео 15 відібраних саджанців. До надсилання запропонували перенести саджанці під накриття, щоб 'підсушити' горшки. Також попросили надіслати саджанці з затримкою, бо багато замовлень. Я погодився. Отримав 15 саджанців, деякі місцями з коричневими голками, можливо пересушені, точно не знаю. Десь 4 саджанці з 15 мають чоловічі квітки, один саджанець має насінинку тиса (жіноче дерево). Можливо не всі саджанці сорту Фастігіата Ауреа, точно не знаю.
Update. На англомовних сайтах пишуть, що сорт Fastigiata Aurea жіночий. Висновки робіть самі.- Коментар продавця
Оригінальний відгук, дякую.
Так, замовлення Ви зробили 1 квітня в зливу. Мокрі рослини не варто ставити на відправку, бо якщо з них потече вода, Нова Пошта робить повернення.
6 квітня, в неділю, було здійснено відправку.
З приводу сортості - всі саджанці у нас вирощені з малесенького 5см. живця, усі яскраво-жовті і усі коловидні, я впевнена, що Ви будете задоволені.
А ось поодинокі голочки з дефектом можуть бути, бо рослини вирощуються простонеба і з такими екстремальними коливаннями температур взимку не дивно, що можуть з'являтись пошкодження. В вашому випадку пошкодження мінімальні і поодинокі.
Буду дуже вдячна, якщо сфотографуєте їх, коли випустять весняний приріст.
Нехай радують.
- Коментар продавця
- Тетяна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую за замовлення.
Нехай радують і надихають Вас.
- Коментар продавця
