Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Марта З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Інжир чудовий, доглянутий, все сподобалось
- Коментар продавця
Дякую, завжди приємно бачити замовників особисто.
шкода, що не погуляли садом, зараз дуже гарно квітують Деревовидні гортензії.
- Коментар продавця
- Кіра К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний барбарис
- Коментар продавця
Щиро дякую Вам, пане Олександре, за замовлення та відгук особливо.
Будемо Вам дуже раді. Тим паче для постійних клієнтів у нас розроблено систему знижок)))
- Коментар продавця
- Лілія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякую Вам за замовлення та відгук.
Будемо Вам дуже раді. Тим паче для постійних клієнтів у нас розроблено систему знижок)))
- Коментар продавця
- Наталія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякую Вам за замовлення та відгук.
Будемо Вам дуже раді. Тим паче для постійних клієнтів у нас розроблено систему знижок)))
- Коментар продавця
- валентин м.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякую Вам за замовлення та відгук.
Будемо Вам дуже раді. Тим паче для постійних клієнтів у нас розроблено систему знижок)))
- Коментар продавця
- Світлана І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякую Вам за замовлення та відгук.
Будемо Вам дуже раді. Тим паче для постійних клієнтів у нас розроблено систему знижок)))
- Коментар продавця
- Число С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, пані Світлано.
Я дуже рада, що наш яскравий барбарисік прийшовся Вам до душі)))
Доречі, з подякою за замовлення та відгуки, з наступного замовлення через сайт у Вас буде знижка постійного клієнта))))
- Коментар продавця
- валентин м.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже рада, пане Валентине, що Вам сподобався наш барбарисік. Я їх усі люблю, особливо карликові.
Доречі, з подякою за замовлення та відгуки, з наступного замовлення через сайт у Вас буде знижка постійного клієнта))))
- Коментар продавця
- Елена Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Залишились найліпші враження. Рослинки мені показали ще до того як відправили. Здорові, гарні, розвинені. То я вже і не хвилювалась. Приїхали гарно запаковані, в чудовому стані і такі , які були показані завчасно. Знаєте, є певні деталі, які роблять посилку ще приємнішою. Ця посилка була саме такою;вона подарувала радість, відчуття, що це не просто виконана робота, а намагання подарувати приємні враження. Для себе зробила висновок, що продавець любить рослини і клієнтів. Рекомендую
- Коментар продавця
Як же приємно, пані Олено.
Дуже Вам вдячна і за замовлення, і за такий чудовий відгук 💗
Сподіваюсь посмішок і тепла в цьому світі ставатиме більше - Коментар продавця
Доречі, з подякою за замовлення та відгуки, з наступного замовлення через сайт у Вас буде знижка постійного клієнта))))
- Елена
Дуже вдячна вам 💕
- Коментар продавця
