Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зо всей повагаю, але чітати свое замовлення 3 тиждень та переписиваться у Вайбер нема бажання.
- Коментар продавця
Пані Олю, конструктивно:
1. Ваше замовлення від 5 квітня - це 2 тижні.
2. Ви замовили карликову будлею, адаптовану в нашому розпліднику до погодних умов.
В Україні та конкретно в Дніпрі ця культура прокидається при сталому теплі вище +15С. А це буде під кінець квітня.
3. Рослини у нас загартовані та адаптовані НЕ тепличні, тому ще сплять.
Ви погодились почекати, поки вони прокинуться.
4. На запропоновану заміну на імпорті новинки, які вже прийшли з зеленим листям ви не погодились.
5. Дуже шкода, що не розуміючи, що таке рослина Будлея, Ви написали негативний відгук.
Щасти вам
- Коментар продавця
- Олександра П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякую, пані Олександро, а Ваш вибір, довіру і відгук.
Ароматного і пишного цвітіння....
- Коментар продавця
- Оксана З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Все добре доїхало
- Вакуленко З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
довольна дуууже ,дякую!
- Коментар продавця
Дякую, Вам, пані Зою 🌷
Нехай радують багато-багато років
- Коментар продавця
- Наталія К.
Неймовірний продавець. Робити покупки одне задоволення !!! Всім рекомендую!!!
- Коментар продавця
Дуже Вам вдячна, так приємно.
Я просто ділюся любовью...
- Коментар продавця
- Еріка К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відповідальні люди! Швидко звʼязались, надіслали фото, швидко відправили, гарне пакувння. І рослинки всі чудові! Рекомендую! Дякую 🙏🏻 🙏🏻🙏🏻
- Коментар продавця
Стараємось для вас🌸🌸🌸
Дякуємо🌷
Заходьте ще.
- Коментар продавця
- Остап Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Як же приємно, дякую💗🌷🌷🌷
Заходьте ще🪴
- Коментар продавця
- Василь Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Квіти ще в теплиці будемо пізніше розраховувати.
- Коментар продавця
Все в анявності, про що і було сказано замовнику в листуванні.
Але все ще було під снігом,на це клієнт всиказався нецензурною лайкою і закінчив спілкування. - Коментар продавця
маю скрін з листування в вайбері
- Коментар продавця
- Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відповідальний продавець, Анна уважна до деталей, підкаже та проконсультує по рослинам. Купуватиму у неї обов'язково ще. Бажаю успіхів 🫶
- Коментар продавця
Дуже Вам вдячна, пані Тетяно, нехай гортензія радує вас і усіх оточуючих щороку.
- Коментар продавця
- Ірина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую, пані Іро.
Нехай радують Офіопогончики багато-багато років🪴
- Коментар продавця
