Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Покупатель
Дуже сподобався інтернет магазин, а особливо його привітна господиня Анічка. Балакуча, уважна, позитивна, дуже раджу. Саджанці гарненькі, приємно було співпрацювати. Анічко , успіхів вам та гарних клієнтів.
- Коментар продавця
Дуже-дуже дякую)))
І за замовлення, і за відгук і за приємне спілкування.
Нехай рослинки Вас радують багато-багато років.
- Коментар продавця
