Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Наталія Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, дякую, нехай наші гейхери додадуть яскрамих фарб тінистим куточкам Вашого саду.
Бережіть їх від гробаків.
Доречі, з подякою за замовлення та відгуки, з наступного замовлення через сайт у Вас буде знижка постійного клієнта))))
- Коментар продавця
- Юлія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарні рослини
- Коментар продавця
Щиро дяку., пані Юлія.
нехай гарно наростають та радують ВАс наші рослинки.
Доречі, з подякою за замовлення та відгуки, з наступного замовлення через сайт у Вас буде знижка постійного клієнта))))
- Коментар продавця
- Андрій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже-дуже вдячна за замовлення та відгук - це окрема подяка, так приємна підтримка малого бізнесу)))
Доречі, з подякою за замовлення та відгуки, з наступного замовлення через сайт у Вас буде знижка постійного клієнта))))
- Коментар продавця
- Денис Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудові рослини! Дякую)
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую, пане Денисе.
І за замовлення, і за відгук, і за приємне спілкування.
Нехай рослини радують Вас та усіх оточуючих.
- Коментар продавця
- Ольга С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупкою задоволена , хеномелес гарний саджанець , буду замовляти ще !!!
- Коментар продавця
Як приємно, дуже Вам дякую, пані Олю.
Нехай радує пишним цвітінням 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
- Коментар продавця
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарні рослини і приємне спілкування. Мій рекомендасьойн всім наступним покупцям.
- Коментар продавця
За рекомендасйон величезне мерсі🌷🌷🌷
- Коментар продавця
- Ірина М.
Чемерник купляла вже без квітки, але на вигляд листя відповідає сорту, висадила в відкритий грунт, прижився дуже швидко та й продавець відповідальний вболіває за свій товар і репутацію. Любуюсь, я його знайшла.
- Коментар продавця
Дякую, пані Ірино,
за Вашу довіру та вибір.
Саме так, я дуже люблю свою справу і рослиночки ми не просто вирощуємо і викохуємо)))
Нехай гарно наростає і радує вас квітами щовесни)))
- Коментар продавця
- Юлія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякую, пані Юлія.
Нехай гарно наростає і буйно цвіте щороку 🌸🌸🌸
- Коментар продавця
