Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Евгения Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все продумано до дрібниць, навіть на коробці ручка була зроблена, щоб було легше нести. Квіточки бомба=)
- Віталіна Г.
Замовляла перший раз, залишилась дуже задоволена. Приємний продавець, гарні рослинки, вислали фото замовлення перед відправкою, відправка швидка. Рекомендую та буду замовляти ще!
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую, пані Віталіно,
нехай рослинки радують Вас і всіх оточуючих, заряджають і нажихають)))
- Коментар продавця
- Людмила к.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, пані Людмило.
Нехай рослинки не просто прикрашають Ваш сад, а ще й дарують радість і натхнення)))
- Коментар продавця
- Людмила Б.
- Олександр Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую, сподіваюсь рослини Вам теж сподобались)))
- Коментар продавця
- Сергій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую.
Заходьте ще)))))
- Коментар продавця
- Веденеева Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
рекомендую
- Коментар продавця
мммммм, як приємно. Дуже дякую.
Нехай порадую Вас вже цього року гортензія рясним цвітінням
- Коментар продавця
- Сергій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякую, пане Сергію.
Нехай радують рослиночки і надихають.
- Коментар продавця
- Олена Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приємно вражена, дякую за якісний товар, замовляла волотисті гортензії, відправка була швидкою і якісною, дбайливо запаковане. Анюті, за її увагу, кожну відповідь на запитання-відмінно!!!! Бажаю багато покупців, ви на це заслуговуєте своєю плідною працею. Рекомендую. 💯❤️🎉💐👍🇺🇦
- Коментар продавця
Дуже Вам дякую, пані Олено, як же приємно читати такі відгуки...
Заради емоцій і завдяки любові до того, що роблю, я і працюю)))
Зараз вже підросли саджанці, зазеленіли, нхай порадують Вас цим літом буйним ошатним цвітінням.
- Коментар продавця
- Антон Ч.
- Коментар продавця
Дуже Вам дякуємо за замовлення.
Заходьте ще)))
- Коментар продавця
