Отзывы о компании Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Ира В.
- Комментарий продавца
Дякую, Іриночко,
нехай рослинки гарно ростуть і рясно квітують.
- Комментарий продавца
- Наталя М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, заходьте ще)))
- Комментарий продавца
- Ира В.
- Комментарий продавца
З НОВИМ РОКОМ, пані Ірино.
Дякуємо за відгук. Це для нас так важливо!
- Комментарий продавца
- Бойко инна анатольевнаСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже Вам даякуємо за замовлення і за відгук.
Заходьте ще)))
- Комментарий продавца
- Анатолій Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення.
Нехай все гарно росте і рясно плодить.
- Комментарий продавца
- Олена Я.
Беру не вперше. Гарні рослини, прекрасний сервіс, хороше пакування, приємний відповідальний продавець. Все дуже подобається.
- Комментарий продавца
Дякую, пані Олено.
Завжди раді з вами працювати.
Сподіваємось, рослиночки Вас будуть радувати багато-багато років.
- Комментарий продавца
- людмила п.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже вдячна Анні за таку красу!!! Получила посилочку сьогодні. Якість на висоті!!!
Замовлення відбулося дуже швидко. Приємно, що є такі відповідальні люди- Комментарий продавца
Дякую Вам, пані Людмило.
Навзаєм приємно було з Вами працювати. Щиро дякую за замовлення і відгук.
А такі люди є, це ті, котрі закохані в свою справу)))
- Комментарий продавца
- Ганна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за Вашу оцінку і замовлення, пані Анно.
Нехай ростуть гарно і радують.
- Комментарий продавца
- Марина Ч.
Дякую за гарні та якісні рослини!
- Комментарий продавца
Найголовніше для нас - це Ваші емоції!
Дякуємо.
- Комментарий продавца
