Отзывы о компании Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Євген П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер!!!
Дякую!!!- Комментарий продавца
Дуже рада догодити і порадувати)))
Нехай гарно приймаються і радують рясним цвітінням)))
- Комментарий продавца
- Тетяна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за Ваш вибір і довіру)))
Ви обрали гарну рослину для створення тіні та кольорового акценту в саду.
- Комментарий продавца
- Владислав В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за довіру і Ваш вибір.
Сподіваюсь, вже в цьому сезоні скуштуєте перші ягоди.
- Комментарий продавца
- Інна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оперативний та відповідальний продавець. Саджанець чудовий. Дякую.
- Комментарий продавца
Дякую, пані Олю.
Нехай манюня ВАс дивує і радує своїм цвітінням)))
- Комментарий продавца
- Юлия В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, за відгук, заходьте ще)))
- Комментарий продавца
- Наталія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук і за замовлення)))
- Комментарий продавца
- Юрій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякую за замовлення і за відгук.
Нехай гарно ростут і рясно квітують)))
Заходьте ще. Альбмо з древовиднимим гортензіями будемо оновлювати на протязі сезону.
- Комментарий продавца
- Роман Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Двоякі відчуття від співпраці. Швидко зв'язалися, відправили відео 15 відібраних саджанців. До надсилання запропонували перенести саджанці під накриття, щоб 'підсушити' горшки. Також попросили надіслати саджанці з затримкою, бо багато замовлень. Я погодився. Отримав 15 саджанців, деякі місцями з коричневими голками, можливо пересушені, точно не знаю. Десь 4 саджанці з 15 мають чоловічі квітки, один саджанець має насінинку тиса (жіноче дерево). Можливо не всі саджанці сорту Фастігіата Ауреа, точно не знаю.
Update. На англомовних сайтах пишуть, що сорт Fastigiata Aurea жіночий. Висновки робіть самі.- Комментарий продавца
Оригінальний відгук, дякую.
Так, замовлення Ви зробили 1 квітня в зливу. Мокрі рослини не варто ставити на відправку, бо якщо з них потече вода, Нова Пошта робить повернення.
6 квітня, в неділю, було здійснено відправку.
З приводу сортості - всі саджанці у нас вирощені з малесенького 5см. живця, усі яскраво-жовті і усі коловидні, я впевнена, що Ви будете задоволені.
А ось поодинокі голочки з дефектом можуть бути, бо рослини вирощуються простонеба і з такими екстремальними коливаннями температур взимку не дивно, що можуть з'являтись пошкодження. В вашому випадку пошкодження мінімальні і поодинокі.
Буду дуже вдячна, якщо сфотографуєте їх, коли випустять весняний приріст.
Нехай радують.
- Комментарий продавца
- Тетяна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякую за замовлення.
Нехай радують і надихають Вас.
- Комментарий продавца
