Отзывы о компании Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зо всей повагаю, але чітати свое замовлення 3 тиждень та переписиваться у Вайбер нема бажання.
- Комментарий продавца
Пані Олю, конструктивно:
1. Ваше замовлення від 5 квітня - це 2 тижні.
2. Ви замовили карликову будлею, адаптовану в нашому розпліднику до погодних умов.
В Україні та конкретно в Дніпрі ця культура прокидається при сталому теплі вище +15С. А це буде під кінець квітня.
3. Рослини у нас загартовані та адаптовані НЕ тепличні, тому ще сплять.
Ви погодились почекати, поки вони прокинуться.
4. На запропоновану заміну на імпорті новинки, які вже прийшли з зеленим листям ви не погодились.
5. Дуже шкода, що не розуміючи, що таке рослина Будлея, Ви написали негативний відгук.
Щасти вам
- Комментарий продавца
- Олександра П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякую, пані Олександро, а Ваш вибір, довіру і відгук.
Ароматного і пишного цвітіння....
- Комментарий продавца
- Оксана З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую. Все добре доїхало
- Вакуленко З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
довольна дуууже ,дякую!
- Комментарий продавца
Дякую, Вам, пані Зою 🌷
Нехай радують багато-багато років
- Комментарий продавца
- Наталія К.
Неймовірний продавець. Робити покупки одне задоволення !!! Всім рекомендую!!!
- Комментарий продавца
Дуже Вам вдячна, так приємно.
Я просто ділюся любовью...
- Комментарий продавца
- Еріка К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відповідальні люди! Швидко звʼязались, надіслали фото, швидко відправили, гарне пакувння. І рослинки всі чудові! Рекомендую! Дякую 🙏🏻 🙏🏻🙏🏻
- Комментарий продавца
Стараємось для вас🌸🌸🌸
Дякуємо🌷
Заходьте ще.
- Комментарий продавца
- Остап Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Як же приємно, дякую💗🌷🌷🌷
Заходьте ще🪴
- Комментарий продавца
- Василь Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Квіти ще в теплиці будемо пізніше розраховувати.
- Комментарий продавца
Все в анявності, про що і було сказано замовнику в листуванні.
Але все ще було під снігом,на це клієнт всиказався нецензурною лайкою і закінчив спілкування. - Комментарий продавца
маю скрін з листування в вайбері
- Комментарий продавца
- Тетяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відповідальний продавець, Анна уважна до деталей, підкаже та проконсультує по рослинам. Купуватиму у неї обов'язково ще. Бажаю успіхів 🫶
- Комментарий продавца
Дуже Вам вдячна, пані Тетяно, нехай гортензія радує вас і усіх оточуючих щороку.
- Комментарий продавца
- Ірина Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякую, пані Іро.
Нехай радують Офіопогончики багато-багато років🪴
- Комментарий продавца
