Отзывы о компании Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Людмила Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Як же приємно, ДЯКУЮ.
- Комментарий продавца
- Ірина Л.
Дуже раджу продавця, гортензія приїхала запакована з любовью, продавець відправив фото квітки в Вайбер, дуже приємна і ввічлива , бажаю багато гарних покупців і успіхів🌺
- Комментарий продавца
Навзаєм, дуже приємно було готувати для Вас рослинку, нехай радує Вас.
Робимо і фото, і відео за бажанням)))
- Комментарий продавца
- Виктор В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже приємно робити покупки у цього продавця!
- Ганна Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже сподобався і товар, і чемний і закоханий в свою работу продавець Ганна, посилочка охайно і надійно спакована...
- Комментарий продавца
мммммм, як же приємно, ДЯКУЮ!!!
Нехай радує і надихає Вас кленик)))
- Комментарий продавца
- Світлана Б.
- Комментарий продавца
Дуже дякую, заходьте ще)))
- Комментарий продавца
- Оксана Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Элла Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую, Вам за відгук.
Дуже приємно, коли замовників бачиш на власні очі. Люблю живе спілкування)))
- Комментарий продавца
- Людмила П.
- Комментарий продавца
Дуже дякую, пані Людмило.
Нехай квіточка Вас радує і дивує))) Офелія це точно вміє)))
- Комментарий продавца
- Виктор В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець дуже чемний і приємний! Товар виконує свою функцію, слимакам стало зле... Навіть жалко їх, але то наша територія...
- Комментарий продавца
Навзаєм, пане Вікторе, з Вами дуже приємно співпрацювати.
Нехай все буде на користь і Вам, і природі)))
- Комментарий продавца
- Василь Є.
Рекомендую, гарні рослини
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за Ваш вибір.
Будуть ще цікаві новиночки, скоро додамо на сайт)))
- Комментарий продавца
