Отзывы о компании Інтернет-магазин "Райський Садочок"
- Людмила И.
Швидко зв'язались,троянда прийшла чудова!
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємо за відгук!
Нехай гарненько все росте))
- Комментарий продавца
- Пацало И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякуємр за оцінку.
Нехай наступного року гортензія Вас здивує пишним цвітінням)))
- Комментарий продавца
- Світлана Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарні та доглянуті рослини. Магазин рекомендую!
- Комментарий продавца
Дуже Вам дякую.
Нехай гарненько ростуть і Вас радують.
- Комментарий продавца
- Наталя Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталя Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Це саме той випадок, коли працює дійсно надійна людина.Швидко зв'язалися , консультували , надсилали фото , допомогли обрати,що краще. Дуже дякую вам за вашу роботу. Рекомендую.
- Комментарий продавца
Дуже-дуже приємно було з Вами працювати.
Дякую, за довіру і замовлення.
А за відгуки окреме ДЯКУЮ, досі радію кожному мов дитина.
- Комментарий продавца
- Ольга З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Быстро, качественно, красиво! Наилучшие рекомендации!
- Комментарий продавца
Дуже дякую за відгук, пані Олю.
Нехай рослиночки гарно наростають і радують Вас і усіх оточуючих.
- Комментарий продавца
- Наталія Б.
Щиро дякую за чудовий асортимент й міцненькі, дуже доглянуті рослини, за прекрасний сервіс!!! Тільки тут знайшла бажані рідкісні рослини! Все дуже зручно й прозоро) Пані Анна, дуже Вам вдячна за таке відповідальне ставлення до роботи! Всім рекомендую!
- Комментарий продавца
Щиро дякую, пані Наталю.
Сподіваюсь краплиночка моєї любові розростеться в велике море садової радості для Вас і всіх оточуючих.
- Комментарий продавца
- Лариса Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро дякую за замовлення, пані Ларисо.
І за відгук))
- Комментарий продавца
- Світлана Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо, пані Світлано.
Нехай гарненько наростають і радують Вас ці замінники самшиту)))
- Комментарий продавца
- Елена П.
- Комментарий продавца
Дуже дякую, пані Олено.
Нехай рясно і довго квітують Ваші новиночки)))
Заходьте ще)))
- Комментарий продавца
